Mõned nõuanded

Kuidas ei tohi saleneda

Salenemismeetodeid on palju: võib hakata pidama mõnda ranget dieeti, võttes enne dieedipidamisele asumist töölt puhkuse, tehes tühjaks oma külmetuskapi, lülitades välja telefonid ja järgida terve nädala mõnda Internetist leitud dieeti. Te võite osta ka järjekordsed salenemistabletid või kõhnumistee või muud sellist. Mis siis ikka, loomulikult võib ka nii saleneda, kuid nii ei ole vaja seda teha, sest Te pole muutnud oma suhtumist toidusse ja söömisesse. Pärast iseenda üle irvitamise lõppemist pöördute Te tagasi oma endiste harjumuste juurde ning nagu enamikel teadaolevatest juhtudest omandate kaalu, mis on isegi kõrgem sellest, mis Teil oli enne dieedi alustamist.

Pöörduge parem salenemise asjatundjate poole kes suudavad koostada Teile kasuliku ja just Teile sobiva individuaalse toitumissüsteemi, kes aitavad võtta maha toidu poolt tekitatava psühholoogilise ahvatluse, annavad soovitusi spordiga tegelemiseks ning ehk suudavad nad koguni muuta Teie elu mitte sõjaks oma kilode vastu vaid uue ja saleda keha ja uue ellusuhtumise kujundamise positiivseks protsessiks.

Albina Mel’i võib nimetada salenemisasjatundjaks. 29 tegutsemisaasta jooksul on ta aidanud sadadel erinevatel inimestel kogeda ühte kõige meeldivamatest tunnetest ehk kergustunnet oma kehas! Albina Mel aitab muuta tegelikuks peaaegu iga naise unistuse salenemisest ja saledaks jäämisest.

Ratsionaalse toitumise valem

Ratsionaalne toitumine näeb välja umbes nii: puu- ja juurviljad, kala, lahja liha ja mereannid, taimeõlid, lahjad piimatooted ja munad, täisteratangained ja oalised, pähklid ja seemned.

Millise kriteeriumi alusel otsustada, kas Te toitute õieti või mitte? Selleks on Teie kehakaal!

Kui Teie kaal suureneb, kuigi Te püüate teda stabiilsena hoida, või kui ta ei lange, kuigi Te olete otsustanud saleneda, tähendab see, et Te sööte liiga palju! Vähendage oma toiduportse ja sööge veelgi vähem! Ja kindlasti liikuge palju. Kõige paremini sobivad jalutuskäigud kiires tempos kuni väsimustunde tekkimiseni, ning loomulikult ka ujumine.